Gossip Girl BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You Know You Love Me
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Gossip girl
Gossip girl
divata_airis


Female Брой мнения : 91
Registration date : 23.10.2007

Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyСря Фев 13, 2008 11:31 pm

Новината на деня...След края на стачката на сценаристите в САЩ шест телевизионни сериала се завръщат отново на екран с допълнителни епизоди (5 или 6). И познайте какво...Разбрира се, че това включва и нашия фаворит Gossip Girl юпи. Страхотна новина, ако питате мен...
Другити сериали са Smallville, Supernatural, Reaper, One Tree Hill, and The Game. Каналите се надяват да успеят да пуснат новите епизоди през средата, най-късно края на април...
Така че народе ще се чака...за щастие по-малко отколокото за нов сезон, така че...Гответе се тръъъ
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirl-bg.bulgarianforum.net
~JuSt a gIrL~
Just a Newbie
Just a Newbie
~JuSt a gIrL~


Female Брой мнения : 40
Age : 32
От град : Tree Hill
Име : Brooke Davis :]
Registration date : 10.12.2007

Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyСъб Мар 01, 2008 11:19 am

Супер новина юпи Вече нямам търпение за новите епизоди. Незнам как ще изтрая до април юпи
Върнете се в началото Go down
djoki4a
Just a Newbie
Just a Newbie



Female Брой мнения : 33
Age : 31
От град : Mezdra
Име : Djoana
Registration date : 20.03.2008

Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyПон Мар 24, 2008 8:23 pm

~JuSt a gIrL~ написа:
Супер новина юпи Вече нямам търпение за новите епизоди. Незнам как ще изтрая до април юпи

И аз така юпи юпи юпи юпи юпи влюбено влюбено влюбено
Върнете се в началото Go down
djoki4a
Just a Newbie
Just a Newbie



Female Брой мнения : 33
Age : 31
От град : Mezdra
Име : Djoana
Registration date : 20.03.2008

Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyПет Апр 25, 2008 4:36 pm

Вече имам 14 епизод юпи А 13 не ми тръгва и не мога да го гледам Sad Моля Ви ако някой може да ми го прати Crying or Very sad пишете ми и ще Ви дам skype Wink МОЛЯ ВИ!Благодаря предварително палци
Върнете се в началото Go down
djoki4a
Just a Newbie
Just a Newbie



Female Брой мнения : 33
Age : 31
От град : Mezdra
Име : Djoana
Registration date : 20.03.2008

Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyНед Май 25, 2008 11:46 am

Край на 1-ви сезон Smile Нямам търпение да започне 2-я Wink
Върнете се в началото Go down
LiTtLe Р
Гост




Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyЧет Май 29, 2008 1:08 am

Аммм.. някой може ли да ми каже от къде да си изтегля останалите епизоди? Тъй като повечето имат само до 13 еппизод... Surprised
Върнете се в началото Go down
ludnik
Гост




Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода EmptyПон Юли 07, 2008 1:48 am

i az iskam da popitam ... nov sezonnqma li da ima .. izgledah vsi4kite 18 serii na purviq ... iskam vtoriq ve4e Smile flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода   Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода Empty

Върнете се в началото Go down
 
Gossip Girl се завръща през април за още 5-6 епизода
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl BG :: Gossip Girl :: Новини-
Идете на: